השכרת גזיבו לאירועים

דרור השכרת ציוד, מספקים שירות השכרת גזיבו לאירועים, אשר מתאים לאירועים גדולים המכילים כמות גדולה של אנשים.

מהו גזיבו?
גזיבו הינו אוהל אשר מוכר בדרך כלל כמבנה בעל 8 צלעות וניתן לראות גזיבויים בפארקים ציבוריים רבים. גזיבו לאירועים הינו דרך אידיאלית להבטיח הצללה במהלך האירוע ובמקביל להרשים את קהל האורחים שלכם. ניתן להחליט על גזיבו מתקפל אחד לאירוע או מספר גזיבויים לאירועים שיפוזרו בשטח האירוע, בהתאם לדרישותיכם וצרכיכם. גזיבו הינו מבנה נפרד, מקורה ופתוח לכל הצדדים. גזיבו להשכרה הינו פתרון יעיל ואיכותי להצללה וכן יכול לשמש גם כמקום מחסה מפני גשמים. גזיבו להשכרה משתלב יפה בנוף האירוע כמבנה נוי.


אנו מחזיקים מבחר רב של גזיבויים להשכרה, בגדלים וסוגים שונים. הגזיבויים שלנו עשויים מקונסטרוקציות ברזל מגולבן ומתחברים בעזרת מחברים. בנוסף , יריעת הגג עשויה מבד החסין למים וחסין לקרני שמש UV כמו כן, חסין ועמיד בפני רוחות. צוות העובדים של דרור השכרת ציוד לאירועים, הינו צוות מקצועי אשר מנוסה ומיומן בכול הנוגע להקמת והתקנת גזיבויים ועושה זאת זה מס' שנים טובות.
ניוד והקמת הגזיבו, הינו קל ונוח, מאחר והוא ניתן לקיפול ולסחיבה ממקום למקום. בד הגזיבו הינו חזק ואיכותי אשר ביכולתו להחזיק מעמד זה זמן רב, וניתן לשהות תחתיו כמה שרוצים. מדובר בפתרון הצללה זמין ונוח לימי קיץ חמים ולחלופין משמש גם כמחסה מפני גשמים בימי החורף הקרים. ניתן לשלב יריעות בד אשר מקיפות את הגזיבו מכול הצדדים ובעצם הופכת את הגזיבו למין אוהל המכוסה מכול הכיוונים.השכרת גזיבויים קיימים בגדלים שונים, כל שעליכם לאמר לנו זה, מהי כמות האנשים המוזמנים לאירוע שלכם ובנוסף לספר לנו מעט על השטח בו הנכם מקיימים את האירוע, כלומר האם האירוע יתקיים בחוף הים האם מדובר באירוע בעל שטח אספלט או אדמה, לפי זה נוכל לדעת בדיוק מה הנכם צריכים.


השאירו פרטיכם בטופס הבא, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת במיוחד!


 

חזרה לדף הבית
השכרת ציוד לאירועים

Coi בניית אתרים
דף הבית