הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
השכרת דשא סינטטי לאירועים | דרור השכרת ציוד לאירועים

השכרת דשא סינטטי לאירועים

דרור השכרת ציוד לאירועים, מספקים שירות השכרת דשא סינטטי לכול המעוניין להוסיף לחוויית האירוע ולשנות קצת את מראה המקום. השכרת דשא סינטטי לאירועים, הינו דבר ייחודי הנותן נופך מסוים לאווירה ויכול לשפר את חוויית האירוע אצל כלל האורחים שלכם..


פריסת דשא סינטטי באירועים, משרה אווירה פסטורלית למקום, ומשפר את נראות שטח האירוע שלכם. ניתן למקם את הדשא היכן שרוצים, ולפרוס אותו כיצד שרוצים. דשא סינטטי לאירועים מגיע במס' גדלים וניתן לבחור גודל מסוים על פי התאמה אישית לפי צרכי הלקוח. הדשא הסינטטי בעל גוון עשיר של דשא ובעל מראה איכותי ואמיתי, הנראה כמו דשא ממש. 

דרור השכרת ציוד לאירועים, ישמחו להגיע אל שטח האירוע או המסיבה שלכם, ויפרסו את הדשא הסינטטי שבחרתם, בצורה הטובה ביותר. ניתן לפרוס את הדשא על משטחי אספלט או חול, ולכסות איתו שטחים נרחבים מבלי לחשוף את המשטח שמתחת. בכול אופן, אין הכרח לפרוס את הדשא הסינטטי בכול שטח המקום, ניתן לשחק עם זה, ולכסות שטחים נבחרים ולהשאיר שטחים אחרים כפי שהם. 

התאמת דשא סינטטי לאירוע שלכם, מתבצעת על ידי הבנת הגדלים שהינכם צריכים. כל מה שעליכם לעשות זה, למדוד את השטח הרצוי ולמסור לנו את המידות בטלפון, ואנחנו כבר נגיע אל שטח האירוע שלכם עם המידות הרצויות.


השאירו פרטיכם בטופס הבא ואחד מנציגינו ישמח לחזור אליכם בהקדם 

חזרה לדף הבית
השכרת ציוד לאירועים

Coi בניית אתרים
דף הבית