הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מצננים להשכרה - השכרת צ'ילרים לאירועים | דרור השכרת ציוד לאירועים

השכרת צ'ילרים לאירועים | השכרת מצננים לאירועים

השכרת מצננים לאירועים הינה שיטה יעילה לקירור שטחים חמים. מצננים לאירועים נקראים גם בשם צ'ילרים לאירועים, קירור שטח אירוע הינו אחת משיטות הקירור הפופולריות ביותר כיום. מערכת הצ'ילר מקררת את המבנה באמצעות מים קרים המועברים דרך רשת צינורות ומשאבות, דבר המשמש כפתרון יעיל ביותר לבתים פרטיים מרובי חדרים וכן למבנים תעשייתיים גדולים. המערכת עושה שימוש במערכת שלמה של ציוד תעשייתי – מקפיא, מעבה, צינורות ומשאבות, גז, נוזל קירור ועוד.דרור השכרת ציוד, מספקים שירותי השכרת מצננים לאירועים, בכדי שאתם תוכלו להנות מחוויית אירוע אולטימטיבית גם בימי הקיץ החמים, בהם נדרש פתרון איכותי ואפקטיבי של קירור שטח האירוע ככול שניתן. שאלו אותנו לגבי השכרת והתקנת מצננים לאירועים ואחד מנציגנו ישמח לשרת אתכם בהקדם.השכרת מצננים מחיר
מחירי השכרת מצננים לאירועים משתנים בהתאם למטרה ולכמות אותה הנכם מעוניינים לשכור. 

אזורי שירות

דרור השכרת ציוד לאירועים, מספקים שירותי השכרת מצננים בכול חלקי הארץ, החל מהשכרת מצננים בצפון ועד להשכרת מצננים בדרום, במרכז וכו'.

שירות השכרת מצננים לאירועים
אצל דרור השכרת ציוד לאירועים, תוכלו להנות משירות השכרת מצננים לאירועים, הכולל הגעה אל שטח האירוע שלכם, בכול חלקי הארץ, והתקנת הצ'ילרים בהתאם לבקשתכם ובהתאם לתנאי המקום.מתי עליי להשתמש בצ'ילר לאירועים?
השכרת צ'ילר לאירועים, מותאם במיוחד לימים החמים של השנה, ושימוש בצ'ילר לאירועים יכול להתאים במקום השכרת מאווררים לאירועים או אף בנוסף להשכרת מאווררים לאירועים. 

אופן פעולת הצ'ילרים

המערכת מקררת את המים באמצעות גז קר שאינו בא במגע ישיר עם המים, המים הקרים מועברים באמצעות מדחס מיוחד דרך צינורות ומשאבות לכל אזורי המבנה. כאשר בכל חלל שטח קיימות יחידות טיפול אוויר/יחידות מפוח עליהן ניתן לשלוט מתוך המבנה.

 

צ'ילרים תעשייתיים

ישנם סוגי שונים של צ'ילרים: צ'ילר מים קרים, צ'ילרים מתניידים, נייחים ומרכזיים. כמות המים הנאגרת במערכות אלו עשויות להגיע למאות טונות של מים לכן הן ממוקמות בצד המבנה או על הגג. הצ'ילרים נותנים מענה אופטימלי למבנים תעשייתיים גדולים עקב קלות העברת נוזל הקירור דרך הצינורות, זאת לעומת המוגבלות של המזגנים המפוצלים הנפוצים.
 

יתרונות הצ'ילרים

  • תחזוקה מינימלית
  • קירור אופטימלי  – טמפרטורה יציבה
  • חסכון באנרגיה ובעלויות החשמל
  • שימור מים ע"י הזרמת המים במנגנון הידראולי סגור


  השכרת צ'ילרים לאירועים
 

התקנת צ'ילרים

התקנת צ'ילרים איננה משימה פשוטה ויש לבצע את ההתקנה באמצעות מומחים למערכות אלה. עוד לפני ההתקנה יש לבצע עבודת תכנון הלוקחת בחשבון את תנאי השטח והמבנה על מנת להתאים את המערכת בצורה אופטימלית. כמו כן יש לבצע חישוב מדוייק של כמות האנרגיה הנדרשת לנוזל הקירור על מנת להגיע לייעול מקסימלי של הקירור.

דרור השכרת ציוד לאירועים מספקים שרותי השכרת צ'ילרים לאירועים בכדי לצנן לכם את הארוע בימי הקיץ החמים..


השאירו פרטיכם ואחד מנציגינו ישמח לשרת אתכם בהקדם האפשרי


 

חזרה לדף הבית
השכרת ציוד לאירועים

Coi בניית אתרים
דף הבית