רוצים להתחתן בחצר של ההורים? אפשר לעשות זאת!

 

אחרי שחגגתם את האירוסים שלכם, כעת הגיע הזמן להתחיל להניע את המנועים לקראת הפקת אירוע החתונה שלכם. אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים בין אולם אירועים במרכז ובין חגיגת האירוע שלכם כאירוע של חתונה קטנה בחצר הבית של ההורים שלכם. חשוב שתדעו, כי אם תחליטו לבסוף לחגוג את האירוע שלכם בצורה פרטית יותר ואינטימית יותר בבית ההורים, יש לכם דרך לעשות זאת. מה הציוד הנדרש לטובת אירוח מופתי לאורחים שלכם באירוע שכזה? הנה כל מה שחשוב שתדעו.

 

במה לחופה – גם בחצר הפרטית שלכם:

 

אירוע חתונה הנערך עם גן אירועים במרכז מבטיח לכם שביל חופה מסודר ומפואר ובסופו במה המתפקדת כחופה בה תשברו את הכוס, תתקדשו ותהפכו לבסוף לזוג נשוי. מאחר ואתם חושבים על אפשרות לחגוג בחצר הפרטית, עליכם לדאוג לבמה שתהיה לכם החופה. על כן, ברשימת הציוד הנדרשת לכם לטובת אירוח האירוע שלכם, חשוב לזכור לשלב גם במה שעליה יעמדו בני המשפחה הקרובים לכם, הרב שיחתן אתכם וכמובן שאתם.

 

שולחנות וכסאות לאירוח כל האורחים שלכם:

 

אולם אירועים בתל אביב ידאג לכם לסידורי שולחנות וכסאות לרווחת האורחים שלכם. מה קורה בעת שאתם עורכים את האירוע שלכם בפורמט עצמאי? אתם צריכים לדאוג לסידורים מסוג זה. על כן, ערכו רשימה מסודרת של כל האורחים שלכם, ולאחר מכן חשבו כמה אורחים הולכים לשבת סביב שולחן אחד. כך, תוכלו להזמין דרך שירות של השכרת ציוד לאירועים מספר כסאות ושולחנות המתאים לכמות האורחים שלכם.

 

מצגת מהחברים? דואגים גם למקרן ולמסך:

 

דבר נוסף שאירוח עם גן אירועים בתל אביב היה מבטיח לכם הוא מקרן ומסך ברחבת הריקודים. החברים שלכם רמזו לכם כבר שהם הכינו לכם קליפ חתונה שהם רוצים להקרין בפני כל האורחים? אל דאגה! תוכלו לדאוג מראש לציוד מתאים על מנת להקרין את הסרט המרגש שהם הכינו לכם בפני כל האורחים. החברות העוסקות בשירות הציוד לאירועים מעניקות לכם את האפשרות ליהנות ממגוון רחב של ציוד ושל שלל פתרונות – אתם רק צריכים להגיד מה אתם צריכים!

 

מאווררים לחתונות הנערכות בעונת הקיץ:

 

חתונה במרכז הארץ בחודשי הקיץ יכולה להיות חתונה חמה מאד. לא מעטים הזוגות שחולמים על חתונה בתל אביב, ובצדק. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את מזג האוויר הישראלי שיכול להיות נעים, אך גם יכול להיות כזה שגורם לאי נוחות. לכן, אם אתם עורכים את האירוע שלכם בעונת הקיץ, עליכם לקחת בחשבון את החום הכבד והלחות האפשרית ביום האירוע שלכם. לשמחתכם, יש פתרון גם לסוגייה זו הודות למאווררים שתוכלו להשכיר למשך האירוע שלכם דרך החברה שאיתה תשכירו את כל הציוד לאירוע. רווחת האורחים שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות. תמיד.


לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים למלא את הטופס הבא, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם
 

חזרה לדף הבית
השכרת ציוד לאירועים

 
פועל על Coi
דף הבית