השכרת מסכים לעסקיםמכירים מסכי לד המהווים תצוגה מתחלפת של פרטי בית העסק?

מצוין!

אנו מספקים שירותי השכרת מסכי לד לעסקים, אשר בעזרתם ניתן להציג מודעות מתחלפות על גבי מסך הלד. מסך זה מבוסס תאורת לד, ומציג את המודעות אשר אתם בוחרים באופן רצוף ומתחלף.

לעסקים אשר מעוניינים בשלטים מוארים המבוססים תאורת ניאון, נמליץ על חברה מקצועית אשר מתמחה בייצור והתאמה אישית של שלטי ניאון לחנויות ובעלי עסקים.
 
שלטי ניאון לעסקים
כאשר מדובר על עסק או חנות, חשוב מאוד להבליט את המקום, כך שהוא יבלוט באזור. זאת על מנת לאפשר ללקוחות שמעוניינים להיכנס לבית העסק למצוא בקלות את המקום ולהגיע אליכם. בעלי עסקים מוצאים את עצמם משקיעים מחשבה רבה וכן משאבים רבים בעיצוב השלט ובתכנון מושקע - על מנת להשיג תוצאה שמושכת את העין. כך שמי שמתעניין בעסק לא יפספס אותו.. כי אין כמו שלט מאיר באורות צבעוניים על מנת למשוך את העין ולהציג את העסק בצורה מרשימה מול עיניו של הלקוח.
חברה מקצועית של ייצור שלטי ניאון עוסקת בתחום זה שנים רבות ובעלת מוניטין רב והמלצות חיוביות רבות. הידע המקצועי אשר רכשה עם השנים מאפשר לה לספק שלטים מוארים ברמת גימור גבוהה מאוד, וזאת על הצד הטוב ביותר. גם אתם תוכלו לקבל דרכם שירותים מקצועיים בתחום שלטים מוארים. מטרתם היחידה הינה לאפשר לכל לקוח פוטנציאלי לקבל מוצר מוגמר ברמה גבוהה, בזמן הקצר ביותר!
 
תהליך ייצור שלט הניאון, כולל בין היתר:
  • תכנון – תהליך הקמת השלט מתחיל דבר ראשון בתכנון. לאחר קבלת דרישותיכם וציפיותיכם מהשלט, מתחיל תהליך תכנון השלט. בהתאם לנתוני השטח ייבחר השלט המתאים ביותר אשר יבלוט במקום ויאיר בצורה שתופסת את העין. הלקוח כמובן יוכל לבחור מבין מבחר דגמים ולמצוא את השלט המתאים לו ביותר.
 
  • ביצוע – לאחר תכנון השלט וירידה לפרטים, מגיע שלב הביצוע. החברה מונה מספר אנשי מקצוע מיומנים אשר ברשותם היכולת לבצע בצורה מושלמת את הקמת השלט, כך שתושג תוצאה משביעת רצון. הם יכינו עבורכם שלט בתאורת ניאון מקצועית ואיכותית לבית העסק שלכם.
 
  • התקנה - לאחר שהשלט שלכם מוכן, תתבצע הגעה אל בית העסק שלכם על מנת להתקין את השלט במקום. ההתקנה תיעשה במקצועיות רבה על ידי צוות העובדים המיומנים של החברה, כך שהשלט יהיה תקין ויפעל היטב.
 
  • שירות ותחזוקה –  כמו כן, תוכלו להנות משירות ותחזוקה לשלטים אשר הותקנו בשטח. נציגי החברה יגיעו לשטח על מנת לבחון את השלט ולוודא שהוא פועל היטב. כמו כן, הם  יבצע כל פעולה הנדרשת כדי לאפשר פעולה תקינה ורציפה של השלט.
צרו קשר עם נציג החברה והזמינו את השירות הרצוי לכם. בואו להיות מרוצים מהטובים ביותר!
 
פועל על Coi
דף הבית