עורכים אירוע עסקי בבית? הנה כל מה שאתם צריכים אתכם!

 

 

אתם עורכים את האירוע העסקי שלכם עם אולם אירועים במרכז ובבית הפרטי שלכם לסירוגין, והפעם אתם מארחים את האירוע בחצר הבית שלכם? תוכלו להגיע לאותה חוויה גבוהה של אירוח כפי שהייתם מקבלים עם גן אירועים בתל אביב. הודות לשירות של השכרת ציוד, אתם יכולים להרים אירוע עסקי מרהיב בכוחת עצמכם! מה נחוץ לכם לאירוח האורחים שלכם? הרשימה לפניכם!

 

1.פתרונות חימום או קירור בהתאם לעונה:

 

במרבית המקרים אתם תארחו את האירוע שלכם בחלל חיצוני, כך שחשוב מאד לקחת את מזג האוויר בחשבון. אם אתם עורכים את האירוע בעונת הקיץ, הרי שעליכם לדאוג לפתרונות קירור כדוגמת מאווררים, ואם האירוע נערך בעונות קרות יותר, תמיד תדאגו לפטריות חימום – לכל מקרה שיהיה. בפעמים שחגגתם את האירוע שלכם עם אולם אירועים בתל אביב, הייתם שקטים כי פתרונות כאלו היו זמינים לכם בכל עת, אך כעת חשוב לדאוג  לכך מבעוד מועד.

 

2.מערכות הושבה לאירוח כל האורחים:

 

האירוח האחרון של האירוע העסקי שלכם שהיה עם גן אירועים במרכז היה אירוע לא רע בכלל, אך כעת אתם רוצים לרענן את האווירה עם אירוח קצת אחר. אל תשכחו כי על מנת לארח את האורחים שלכם עליכם לדאוג למערכות הושבה לכל האורחים. לנוחיותכם, אפשרות ליהנות משירות של השכרת פופים, כסאות פלסטיק וכסאות עץ. כמובן שכל אירוע בעל אופי אחר ובהתאם מתאימים לו גם את מערכות ההושבה המתאימות ביותר.

 

3.במה למנחה האירוע:

 

אם באירוע שלכם יש מנחה שמתווה את מסגרת האירוע, חשוב לדאוג לבמה על מנת לאפשר לו להעביר את תכני האירוע כאשר כל קהל האורחים יכול לצפות בו. בני זוג שעורכים חתונה בתל אביב לדוגמא, זוכים לבמה שכזו שכן היא נוכחת באולמות האירועים גם בסמוך לרחבת הריקודים כאשר הבמה משמשת את התקליטן, וגם כאשר הם צועדים אל עבר החופה ולבסוף עומדים על במה שכזו. על כן, חשוב לדאוג גם לבמה באירוע העסקי שלכם.

 

4.כלי אוכל והגשה:

 

כל אחד מהאורחים שלכם לקח על עצמו להביא משהו לנשנש – בדיוק כמו שעושים עם חתונה קטנה הנערכת בחצר ההורים? חשוב מאד שיהיו כלי הגשה וכלי אוכל לכל האורחים שלכם. במקום להטריח את עצמכם ברכישת ציוד שכזה טרם האירוע, תוכלו ליהנות משירות נפלא שמקל את חייכם משמעותית ומאפשר לכם לארח את האורחים שלכם על הצד הטוב ביותר עם מגוון רחב של כלים נוחים.

 

5.מקרנים ומסכים בהתאם ללו"ז האירוע:


דבר נוסף שהיה קיים לבני זוג העורכים חתונה במרכז הוא אפשרות ליהנות ממקרן וממסך באולם. אם אתם עורכים את האירוע שלכם בשטח פרטי, חשוב לדאוג גם לפתרון זה עוד טרם האירוע. באירועים עסקיים המון פעמים מעבירים תכנים ומצגות, ועל כן חשוב להצטייד מראש בכל הנדרש לכם על מנת להעביר את כל שיש לכם להעביר באירוע שלכם.


נשמח לתת לכם שירות השכרת ציוד לאירועים איכותי ומקצועי, לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס הבא 

חזרה לדף הבית
השכרת ציוד לאירועים

פועל על Coi
דף הבית