הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
הצללות לאירועים | דרור השכרת ציוד לאירועים

הצללות לאירועים


דרור השכרת ציוד לאירועים, מאפשרים לכם להנות מאירועים הנערכים בחוץ, בימים חמים, בהם השמש עובדת שעות נוספות, על ידי השכרת הצללות לאירועים. הצללות לאירועים מספקים לכם עריכת אירועים תחת כיפת השמיים בצורה נוחה ויעילה. האפשרויות הינם רבות, מתיחת אוהל לייקרה על ידי מס' יתדות ובזנטים, התקנת רשתות צל, שמשיות וגזיבויים בהתאמה.

שמשיות להשכרה


התקנת שמשיות מאפשרות לכם להנות מצל על יד כל שולחן או לחלופין במס' מוקדי פינות שאנטי וזולה בהתאמה, במיוחד על פי צרכיכם. אלה אותם שמשיות בהם אנו נתקלים בחופים ובמסעדות העושות שימוש בהם בשולחנות הממוקמים מחוץ למסעדה. השמשיה נוחה וקלה לתפעול, מתקפלת בקלות וניתנת לניוד ממקום למקום, במהירות ובפשטות!

רשתות צל להשכרה


רשת צל הינו דרך נוספת ומקצועית קצת יותר, מאשר שימוש בשמשיות להצללה. מדובר ברשת מיוחדת אותה מותחים על גבי אזורים נרחבים, ובעזרתה משיגים שטח רחב היקף ונרחב יותר של צל. את הרשת נתקין לכם על גבי יתדות מיוחדים המצויים ברשותנו, אשר מיועדות להחזיק את הרשת באופן מקצועי ואפקטיבי.

השכרת אוהל לייקרה להצללה

שיטה נוספת ומקסימה להשגה מקסימלית של צל, הינה באמצעות מתיחת אוהל לייקרה מעל מס' יתדות ובזנטים בהתאמה. מדובר בבד לייקרה לבן יפהפה, קליל ואוורירי, אותו מותחים על גבי שטח נרחב ומשיגים באמצעותו שימוש נרחב של צל והגנה מפני השמש. בד האוהל מהווה סככה מפני השמש ואינו פוגע בחדירת האוויר למקום. 


  • אוהל לייקרה להשכרה
  • שמשיות להשכרה
  • רשת צל להשכרה
לפרטים נוספים אודות הצללות לאירועים וקבלת הצעה שלא תוכלו לסרב לה, מילאו פרטיכם בטופס הבא:
Coi בניית אתרים
דף הבית