הקול בסדר - 5 קריטריונים לבחירת חברת הגברה לאירוע שלכם

 
אם אתם מתכננים אירוע, כל אירוע שהוא, בוודאי נתקלתם בשאלת הגברת הקול והמוסיקה. אם הפקתם כנס - הייתם צריכים לוודא כי כל המוזמנים באולם ההרצאות שומעים את דברי המרצים, אם ארגנתם מסיבה - ברור שהשאלה "כיצד גורמים לכך שהמוסיקה תישמע בכל מקום בעוצמה ובאיכות דומה?" צפה ועלתה, וסביר להניח שאפילו יותר מפעם אחת. אין ספק, כי כאשר מארגנים אירוע, חייבים לוודא כי הפיזור של הסאונד (מילולי או מוסיקלי) מהווה אחת מאבני היסוד החשובות להצלחתו. כאן, בנקודה זו, במידה ולא מדובר באירוע ביתי המיועד למספר מוזמנים מצומצם, נכנסות לתמונה חברות השכרת הגברה לאירועים.

 

כיצד בוחרים חברת השכרת הגברה לאירועים?

 
הנה חמישה קריטריונים עיקריים, אשר יסייעו לכם בבחירת חברת השכרת הגברה לאירועים המתאימה לאירוע שלכם:
 
התמחות - ישנם אביזרי הגברה רבים ושונים, אשר אינם בהכרח זהים בין סוג אירוע אחד לאחר. לדוגמה - ארגון הגברה לכנס יצריך ציוד הגברה שונה ממסיבת טבע עליזה. לכן, בררו את האם חברת השכרת הגברה לאירועים מתמחה בסוג האירוע שלכם, ואל תשכחו לבקש המלצות מלקוחות-עבר. אל תסתמכו רק על הפרסומים הקיימים באתר החברה ברשת אלא בקשו חוות דעת נוספות.

מגוון פריטים - כפי שישנם סוגי רמקולים בעוצמות שונות, ישנם גם מיקרופונים מסוגים רבים. לעיתים, מפעילי ומשכירי הגברה ינסו לנתב אתכם לא בהתאם לצורך האמיתי שלכם, אלא בהתאם לאביזרים אותם הם מחזיקים ומשכירים. על מנת למנוע זאת, בחרו חברה המחזיקה מגוון רחב של פריטים מסוגים שונים ושל יצרנים רבים ככל האפשר.

העדיפו חברות המציעות ייעוץ בטרם ההשכרה - חלק מהחברות הן חברות שמציעות לכם השכרה בלבד. כלומר, אתם צריכים לדעת מה אתם צריכים, לבקש מהם והם ישכירו לכם את הציוד. היות וסביר להניח שאינכם אנשי מקצוע בתחום ההגברה, ותכנון פריסת ההגברה לאירוע והגדרת הצרכים שלכם איננו משהו שנשלף לכם מהשרוול, העדיפו חברה אשר מציעה לכם את העזרה והייעוץ בתכנון ובאפיון הראשוני.

מגוון שירותים שאינם דווקא בתחום הגברת אירועים - ארגון אירוע מאלץ אתכם להתרוצץ ולהרכיב פאזל של ציוד ושירותים בין לפחות כעשרה נותני שירותים שונים. אם אתם מוצאים חברת השכרת ציוד הגברה אמינה וטובה, אשר מציעה שירותים נוספים (כדיג'יי או מפעיל קריוקי) או ציוד נוסף (כאביזרי תאורה), העדיפו לשכור את השירותים והציוד מהם. כך תוכלו לצמצם את נקודות הקצה מול הספקים השונים.

שירותיות - לא פחות חשוב! אמנם לטיב הציוד וליצרן שלו ישנה חשיבות רבה, אולם, גם לחברה המשכירה אותו יש משקל מהותי. משקל זה בא לידי ביטוי בעיקר במקרים בהם אינכם מצליחים להתמודד לבד עם בחירת הציוד או הפעלתו והדבר יכול לנבוע מסיבות שונות (כחוסר ביכולות טכניות, אי התאמה בציוד שבחרתם, חוסרים וכד'). חברה טובה תעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך, משלב האפיון והייעוץ ועד לשלב שבו האירוע יוכתר כ"הצלחה". 

לקבלת שירות ופרטים נוספים, השאירו פרטיכם בטופס הבא, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.


 

חזרה לדף הבית
השכרת ציוד לאירועים

פועל על Coi
דף הבית