עשו בעצמכם עיצוב הזמנת חתונה און ליין

הדרך לחופה לא פחות מרגשת מאשר האירוע עצמו. יש לכם הזדמנות מיוחדת לעצב, לתכנן ולבחור את כל הפרטים שיתאחדו בסופו של דבר לחתונה חלומית ויהפכו מחזון למציאות. בין המשימות לקראת האירוע, שמלת כלה, חליפת חתן, תקליטן שינצח על המאורע, בחירת אולם אירועים ותפריט גסטרונומי, עליכם גם להפיק הזמנה לחתונה.
בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות בוחרים לעצב את ההזמנה לחתונה בכוחות עצמם וכך להטביע את חותמם האישי לאורך כל שלבי התהליך. מגיבוש הקונספט דרך הרקע העיצובי ועד המסר הטקסטואלי.

יש הרבה יתרונות לעיצוב והדפסת הזמנות בהתאמה אישית – ראשית, אתם אלה ששולטים בכל רכיבי ההזמנה ושנית, אינכם תלויים בגורם מתווך ולכן התהליך יכול להיות מהיר ויעיל יותר לביצוע. כיום עומדות לרשותכם פלטפורמות דיגיטליות ידידותיות מאוד למשתמשים המאפשרות לעצב הזמנה בצורה פשוטה מבלי להתפשר על האיכות הגבוהה ביותר.

אז כיצד תעצבו הזמנה בעצמכם ועל מה לשים לב? – שלבים בדרך להזמנת חתונה מנצחת תוצרת עצמית.

בחרו אתר נוח עם טמפלטים

בשלב הראשון, חשוב לבחור את המערכת הטכנולוגית המתאימה ביותר לעיצוב הזמנות לחתונה בעצמך. אתר המציע מגוון טמפלטים מעוצבים, ביניהם טמפלטים המיועדים להזמנות חתונה. התייחסו למגוון של רקעים, אלמנטים גרפיים, צבעוניות מעניינת הניתנת לשינוי וכן בדקו אם קיים היצע רחב של פונטים מסוגים שונים. נקודה נוספת לבדיקה – האם כשאתם מבצעים שינוי כלשהו או עיצוב במערכת, השינויים מתעדכנים אוטומטית כך שאפשר לראות כיצד תראה התוצאה הסופית. חשוב שהמערכת תהיה זמינה ובענן, כך שתוכלו לגשת אליה בכל זמן ומכל מקום.

החליטו על הגודל המבוקש
לאחר שהחלטתם על אתר אינטרנט או מערכת נוחה לבניית הזמנות חתונה, עליכם לבחור את הגודל המועדף להזמנות חתונה. קיימים גדלים שונים של הזמנות לחתונה בצורניות מגוונת – הזמנות מלבניות, הזמנות מרובעות, הזמנות רחבות והזמנות צרות יותר. בבחירת הגודל, חשוב להתייחס להתאמת גודל ההזמנה למעטפה ולזכור, שככל שההזמנה גדולה יותר כך רוב הסיכויים שגם ההדפסה תהיה יקרה יותר.

עיצוב מוכן או עיצוב מוזמן
תוכלו לבחור בין עיצוב מבין קולקציית העיצובים המוצעים לבחירה באתר לפי הסגנון המועדף. למשל, עיצוב המצטיין בקווים נקיים או עיצוב על טהרת הפרחים או עיצוב עם טקסטורות מיוחדות. ניתן לבחור לפי סגנון עכשווי או סגנון רטרו, כאשר אפשר לבחור גם מתוך עיצובים אנכיים ועיצובים אופקיים. כמו כן, ניתן להעלות עיצוב שנעשה מראש או תמונה שבחרתם, למשל של שניכם מתוך חופשה מיוחדת או תמונת נוף אהובה ולהוסיף עליה אלמנטים כמו כיתוב ואיורים מתוך האתר. שימו לב שאפשר להשתמש בתמונות בקבצים שונים כמו JPG, GIP, PNG ועוד.

כתיבת הטקסט והבלטתו
חשוב להחליט מה לכתוב בהזמנה ולסדר את המלל תוך שמירה על אווריריות ונוחות הקריאה. חשבו על טיזר, שיר אישי, משפט מרגש או ציטוט מעניין ולאחר מכן, פרטים חשובים כמו היכן יתקיים האירוע, מתי, שמותיהם ושמות ההורים וטלפונים לאישור הגעה.

אפשר לבחור הזמנה של עמוד אחד או הזמנה דו צדדית וכך להתחיל בעמוד ראשון בטיזר או במשפט פתיחה ומאחור לצרף פרטים מקום ושעה ופרטי התקשרות לאישור הגעה. התייחסו לדרך שבו הטקסט מודגש על גבי הרקע, בדקו שהגוון של הרקע לא כהה מדי ומטשטש את הטקסט והשתמשו גם בבולד חזק ומודגש וגם בפונט נעים לקריאה. בנוסף, נסו להגדיל את הפונט לגודל המבוקש שמתמזג בדרך נעימה לעין המתבוננת.

בחרו את החבילה המתאימה
תוכלו לחשב מראש כמה תעלה לכם ההזמנה מבחינת כמות, סוג הנייר הנבחר (מאט, מבריק, כרומו) הדפסה בצבע מלא צד אחד או דו צדדי וכן תוספות משדרגות כמו למינציה, מעטפות בגוונים שונים וכדומה. שקללו את הפרמטרים השונים ובדקו כמה תעלה לכם ההדפסה והמעטפות ותוכלו לשדרג בהתאם לתקציב.
הזמנה לחתונה בעיצוב עצמי מאפשרת לכם להתחבר לצד היצירתי שלהם, לגבש ביחד את הסגנון העיצובי והסגנון הטקסטואלי שמייצג אתכם בדרך האותנטית ביותר ואף לחסוך כסף מבלי לחסוך באיכות. 


 

פועל על Coi
דף הבית